KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177240
nr 1717 7240
Anders Lind, figur. Signerad. Olja på pannå, 99x39 cm, yttermått inklusive ram: 105x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:22:04
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
7
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
7
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
7
1.300 kr